Již 25 let patříme k předním českým výrobcům nábytku. Dodáváme vlastní řešení kancelářských a komerčních interiérů do mnoha významných firem v Česku i v zahraničí.
Služby
Aktuality
Historie
Životní prostředí
Reference
Značky a partneři
Certifikáty
Kariéra
Kontakt

Kariéra

We love what we do!

Jsme zavázaní a našim posláním je:
Vytvářet inspirující prostředí.
Zlepšovat podmínky pro práci a život.
Klást důraz na lidské zdraví.
Vytvářet hodnoty v oblasti designu interiérů.

Jestliže s námi máte společnou některou z těchto věcí,
možná jste našli to, co hledáte.

Kontaktujte nás na info@miasoc.cz

Marketing Manager

Místo pracoviště: Praha, případně Krouna (okres Chrudim)

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Jeden z největších českých výrobců kancelářského nábytku Mias OC hledá nového kolegu na pozici Marketing Manager.  Marketingový manažer provádí analýzu trhu, zajišťuje uvádění nových produktů na trh při úzké spolupráci s vývojovým oddělením a partnery. Dále má na starosti propagaci a materiály pro podporu prodeje. Marketingový manažer má velký podíl na rozvoji korporátní identity společnosti, stejně jako na komunikaci s partnery a klienty.

Popis pracovní pozice:

  • řízení návrhu a výroby tiskovin a marketingových materiálů
  • tvorba jednodušších tiskovin
  • tvorba ceníků
  • správa webu a sociálních sítí
  • řízení marketingových aktivit
  • spolupráce s oddělením vývoje

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • výborné organizační schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti
  • výborná znalost práce na PC – MS Office, Adobe Acrobat
  • schopnost práce v grafickém programu (InDesign, Photoshop, …)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost 3D programů výhodou (AutoCAD, TurboCAD, SketchUp, pCon …)

Nabízíme:

  • atraktivní a odpovědnou pracovní pozici v renomované společnosti
  • možnost profesního růstu
  • mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • práce v příjemném prostředí showroomu uprostřed atraktivní lokality Karlín

Svůj strukturovaný životopis zašlete na adresu: ales.sokolik@miasoc.cz