Již 25 let patříme k předním českým výrobcům nábytku. Dodáváme vlastní řešení kancelářských a komerčních interiérů do mnoha významných firem v Česku i v zahraničí.
Služby
Aktuality
Historie
Životní prostředí
Reference
Značky a partneři
Certifikáty
Kariéra
Kontakt

Certifikáty

Již 25 let jsme na českém trhu. Své postavení si neustále upevňujeme aktualizací nabídky a obnovováním a zlepšováním služeb v reakci na aktuální potřeby a trendy. Kvalitu našich produktů dokazuje řada spokojených zákazníků a v neposlední řadě také vlastnictví mnoha certifikátů a ocenění.

Vlastníme následující ISO certifikáty: Systém managementu kvality ISO 9001, Systém environmentálního managementu ISO 14001 a Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ISO 45001. Náš nábytek je certifikovaný českými zkušebnami. Jsme držiteli certifikátu o hygienické a technické shodě. Vlastníme certifikát Ekologicky šetrný výrobek. Naše typové série nábytku jsou oceněny značkou Česká kvalita. A vybrané nábytkové řady jsou certifikovány značkou GS Zeichen (EN Line, EL Line, CP Line). Vydali jsme také prohlášení o politice kvality, environmentální politice a BOZP.